Blog

Św. Mikołaj w naszej szkole!

Przygotowania do wizyty św. Mikołaja zaczęły się już 4 grudnia. Podczas lekcji online pierwszoklasiści spotkali się z Mikołajem i dowiedzieli się, że w ich sprawie odbyła się narada Elfów…byli zaskoczeni i bardzo chcieli wiedzieć skąd Mikołaj tyle o nich wie, i skąd ma ich zdjęcia…
Nasi Mistrzowie otrzymali wiele rad od Mikołaja, a oto jedno z nich:
“TYLKO WYTRWAŁA PRACA CZYNI MISTRZA” Mikołajkowe spotkanie upłynęło radośnie i z mnóstwem wrażeń, a oto krótka relacja prac wykonanych podczas zajęć.
Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie z Mikołajem…

Dzieci z zerówki, w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły, przygotowały poczęstunek dla św. Mikołaja.

 

Trudna sytuacja na świecie zmusiła św. Mikołaja do nowych rozwiązań. Wiele lotów zostało odwołanych, więc aby dotrzeć do wszystkich zdecydował się rozłożyć pracę na cały weekend. W szkole “Master’s Academy” pojawił się w piątkową noc. Prezenty, które przygotował dla naszych dzieci zostały zamknięte w wieeeeelkiej skrzyni – a klucz do niej został ukryty. Na szczęście naszym Małym Mistrzom udało się perfekcyjnie wykonać zadania przygotowane przez Świętego. Powstały piękne świąteczne stroiki, dzieci wykonały pachnące, kolorowe pierniczki i rozwiązały trudne zagadki – dzięki temu klucz został odnaleziony i skrzynia z prezentami otwarta.

Kolejna ekipa pomocników Mikołaja melduje wykonanie misji dostarczania paczek i uśmiechu naszym Mistrzom🎅🏻❤️🎄❤️

 

Skip to content