Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa „MASTER’S ACADEMY” – SZKOŁA MISTRZÓW  powstała  w Lwówku Śląskim 1 września  2014 roku.  Jest to szkoła niepubliczna o uprawnieniach publicznej, założona przez dwie nauczycielki, dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja. 


W  pracy wychowawczo – dydaktycznej skupiamy się na kształtowaniu postawy twórczej, rozwijaniu wyobraźni dzieci, umiejętności wyrażania myśli, przeżyć, pragnień. Nadrzędną jest idea aktywizowania dziecka i nauczenia go najważniejszej umiejętności, jaką jest uczenie się. Realizację tych założeń umożliwia bogata oferta edukacyjna realizowana przez wykwalifikowaną i przyjazną dziecku kadrę pedagogiczną: zajęcia z twórczego myślenia, efektywnych technik uczenia się, profesjonalne zajęcia muzyczne, taneczne i teatralne. Dzieci są objęte opieką logopedy. Raz w tygodniu nasi „Mali Mistrzowie” uczestniczą również w zajęciach na basenie.

Ogromnym walorem Szkoły jest jej dwujęzyczny profil. Dzieci  uczą się tutaj języka angielskiego w wymiarze 8 godzin tygodniowo. Master’s Academy  jest szkołą kameralną, niewielką, bezpieczną i przyjazną. Klasy   liczą nie więcej niż 16 uczniów, dzięki czemu każde dziecko jest dostrzeżone i traktowane indywidualnie. Zwiększona liczba godzin edukacji polonistycznej i matematycznej pozwala na pracę ciekawymi metodami nauczania, a bogata oferta zajęć dodatkowych sprawia, że dzieci nie nudzą się w szkole do godz. 16:00.

Nasza Szkoła  uczy pracy nad sobą, wdraża do samorealizacji, a jednocześnie jest przyjazna uczniowi, dlatego  ZAWSZE gości w niej będzie PRZYGODA

Skip to content