JASEŁKA - Szkoła Podstawowa Master's Academy

Idź do spisu treści

Menu główne:

JASEŁKA

KRONIKA MISTRZÓW > ROK SZKOLNY 2014/2015


W piatek 19 grudnia nasi mali Mistrzowie wystąpili przed swoimi rodzicami, babciami i dziadkami w przedstawiwniu świątecznym zatytułowanym "Kolęda o narodzinach miłości". Nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne i aktorskie. Pod kierunkiem Pani Beaty Ignatowskiej zagrali kolędę na instrumentach Orffa, wcielili się w postaci Aniołów, pasterzy, Maryi i Józefa oraz królów w przedstawieniu jasełkowym opracowanym przez panią Kasię Gajowy. Na koniec razem z panem Dawidem Fiodosewiczem zaśpiewali piosenki świąteczne po angiesku. Uroczystość była prezentem dla babć i dziadków, dla których dzieci wraz z panią Izą Filip przygotowały piękny program artystyczny.
Gościem specjalnym był ojciec Tadeusz Pobiedziński z Parafii Świętego Franciszka z Asyżu, który opowiedział o tradycji Świąt Bożego Narodzenia i złożył wszystkim życzenia.


Dnia 6 stycznia 2015 r. w święto "Trzech Króli" nasi uczniowie wystąpili w Kościele pod wezwaniem Świętego Franciszka z Asyżu, prezentując nasze świateczne przedstawienie.


A w poniedziałek 12 stycznia wystąpiliśmy w Publicznym Przedszkolu nr 1 i w Przedszkolu nr 2. Dziękujemy za miłe i ciepłe przyjęcie :)


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego