CODZIENNE CUDA - WIECZÓR JASEŁKOWY - Szkoła Podstawowa Master's Academy

Idź do spisu treści

Menu główne:

CODZIENNE CUDA - WIECZÓR JASEŁKOWY

KRONIKA MISTRZÓW > ROK SZKOLNY 2015/2016


W niedzielę 10 stycznia mieliśmy okazję uczestniczyć w pełnym niezwykłych emocji wydarzeniu. Kościół pw. św. Franciszka z Asyżu wypełnił się Aniołami, wyjątkowymi, zachęcajacymi do refleksji tekstami i wyjątkową  pełną dobra i ciepła energią.. W wieczorze jasełkowym wystąpili wszyscy uczniowie i pracownicy Szkoły Podstawowej "Master's Academy jak również uczniowie z Niepublicznego Gimnazjum oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Lwówku Śląskim.
Autorem pomysłu na to przedstawienie jest pani Kasia Gajowy. Samodzielnie napisała wszystkie niezwykle mądre i wzruszające teksty o codziennych - niecodziennych cudach, opracowała i przygotowała scenografię i dekoracje.
Pomysł pani Kasi poparli wszyscy nasi nauczyciele i pracownicy, do projektu z ogromnym entuzjazmem włączyły się także panie Z Niepublicznego Gimnazjum i ZSOiZ - Pani Magda i Pani Roma.
Bardzo cieszymy się, że to nasze wspólne przedsięwzięcie przyszło zobaczyć tak wiele osób. Bardzo dziękujemy.

Mamy nadzieję, że każdy z nas częściej będzie potrafił zatrzymać się... i dostrzec niezwykłość codziennych cudów, które dzieją się każdego dnia.
Niech te "CODZIENNE CUDA" będą dostrzegane przez nas i niech to one właśnie wyznaczają drogę naszego życia. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego