Dlaczego warto uczyć się w Master’s Academy?

Co wyróżnia naszą szkołę? Jaka wizja nam towarzyszy? Zapraszamy na spacer po naszej szkole i pomysłach na jej funkcjonowanie.

Zeróweczka z Master’s Academy przywołuje wiosnę:)

Zeróweczka z Master’s Academy przywołuje wiosnę:)  

„W pustyni i w puszczy”

Dziś podczas lekcji języka polskiego klasa VI opracowywała profil FB Stasia Tarkowskiego…

Remont budynku przy ul. Piekarskiej

W tym roku wakacje w Master’s Academy były bardzo pracowite. Robiliśmy, co w naszej mocy, aby skończyć z remontem nowego budynku do września… i … UDAŁO SIĘ😊! Mamy nadzieję, że Wam się spodoba. Przedstawiamy kilka zdjęć z nowego wnętrza MA 🙂

Lecimy w kosmos

W ostatni dzień półkolonii polecieliśmy w kosmos w poszukiwaniu nowych planet. Każdy z nas przedstawił swoją planetę w formie kuli, wspólnie stworzyliśmy nową przestrzeń. Znalazł się też czas na lody i plac zabaw.

Wycieczka do osady Kopaniec 19.07.18
Smocze opowieści z ostatniej chwili 13.07.19
Smocze opowieści z zamku Grodziec 12.07.18
Smocze wiadomości z powietrza 11.07.18
Smocze opowieści z wody i pod wodą 10.07.18

Smoki wodne? Oto one. Jak sobie można bardzo łatwo wyobrazić 😉 wypływały dzisiaj i wynurkowały cały nadmiar wakacyjnej energii na Termach Cieplickich. W wodnych zabawach towarzyszył nam nawet smok Eustachy, który zadomowił się wczoraj w wybudowanej przez nas jamie i zdążył już się ze wszystkimi zaprzyjaźnić. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu…

Smocze opowieści z półkolonii 09.07.18
Wakacje w mieście- warsztaty kulinarne

W ostatnim dniu półkolonii tygodnia WAKACJE W MIEŚCIE dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w restauracji Rycerska. Pan Szymon krok po kroku przedstawił jak przygotować ciastko na pizzę oraz sos. Składniki które znajdą się na pizzy dzieci wybrały same. A następnie delektowały się smakiem własnoręcznie przygotowanej pizzy. Szczęśliwe i zadowolone wróciły do szkoły.

Wakacje w mieście -wizyta w bibliotece

W kolejnym dniu półkolonii tygodnia WAKACJE W MIEŚCIE dzieci odwiedziliśmy Bibliotekę Dziecięcą oraz zwiedziliśmy lwówecki ratusz.

Wakacje w mieście- wyjazd do Cieplic

Dziś dzieci odwiedziły Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach, gdzie obejrzały spektakl pt. „Kot Zen”, czyli o muzyce i ciszy w teatrze. Uczestniczyły również w warsztatach z aktorami i zwiedziły teatr. Czas na spacer po parku oraz lody też sie znalazł. Dzieci bogate w nowe doświadczenia wrócily do szkoły zadowolone i szczęśliwe.

Wakacje w mieście- wizyta w Nadleśnictwie

W drugim dniu półkolonii tygodnia WAKACJE W MIEŚCIE dzieci odwiedziły Nadleśnictwo. Na miejscu pracownik przedstawił im zwierzęta zamieszkujące w polskich lasach oraz opowiedział różne ciekawostki leśnego świata. Nastepnie dzieci wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do lasu, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji, konkursów gier i zabaw . Powstały rysunki lasu do których dzieci […]

Skip to content